[wcp-carousel id="2193"]

WYNIKI KONKURSU: „Moje jesienne danie”

WYNIKI KONKURSU: „Moje jesienne danie”

Nadszedł czas na ogłoszenie wyników naszego konkursu na jesienne danie. Cóż powiedzieć, łatwo nie było, bo nadeszło wiele zjawiskowych i pysznych propozycji. Wasze talerze były naprawdę wspaniałe i bardzo doceniamy fakt, że zechcieliście się nimi z nami podzielić!

Niestety, mogliśmy wybrać tylko dwie spośród Waszych propozycji – i chcemy je dziś tutaj zaprezentować. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a pozostałym Uczestnikom raz jeszcze pięknie dziękujemy!

I MIEJSCE

i niebieską torebkę CubieBag otrzymuje autorka zdjęcia przedstawiającego warzywa z kurczakiem, sosem chili, makaronem ryżowym oraz polskimi grzybami mun, czyli tzw. USZAKAMI BZOWYMI, które autorka zbiera jesienią w pobliskim lesie. Dla nas to duże zaskoczenie i nowość, że takie grzybki są jadalne i można je wkomponować w pyszne, jesienne danie.

Warzywa z kurczakiem, makaronem ryżowym i polskimi grzybami mun

II MIESCE

i żółtą torebkę CubieBag otrzymuje autorka zdjęcia przedstawiającego tartę czekoladowo-orzechową, czyli szybkie ciasto bez pieczenia dla prawdziwych jesiennych łasuchów. Jak twierdzi autorka, to idealny jesienny deser, który koi ciało i duszę. Nie omieszkamy tego sprawdzić 😉

Torebki CubieBag wkrótce do Was lecą. Niech się dobrze noszą 😉

DnK

Tarta czekoladowo-orzechowa bez pieczenia Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.